«اینجا همه عاشقند» روایتگر عشق بسیجیان جهادگر در رادیو صبا می شود

ویژه برنامه «اینجا همه عاشقند» به مناسبت هفته بسیج در رادیو صبا به صورت مستند تفكر و فرهنگ بسیجی در میان جهادگران را مرور می كند.

1400/08/29
|
14:14


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، ویژه برنامه «اینجا همه عاشقند» به مناسبت هفته بسیج در رادیو صبا به صورت مستند تفكر و فرهنگ بسیجی در میان جهادگران را مرور می كند.
جهادگران،رز‌مندگانی كه شهر و دیار و زندگی و برنامه ها ی خود را برای مدتی رها كرده و خالصانه و عاشقانه به منطقه‌ای دور و محروم می روند و در خط مقدم مناطق مستضعف می جنگند.
جوانان این مرز و بوم هر كدام در جبهه ای می جنگند ، برخی خط‌‌ ‌شكنان آتش به اختیار برای حفظ ارزش‌ها و دفاع از حریم و حرم كمر همت می بندند و خانواده و تمام تعلقات را رها كرده و صدها كیلومتر آن طرف تر سلاح جنگ به دست می‌گیرند و افتخار می‌آفرینند و عده ای از جوانان با الهام از همان مكتب فكری در داخل مرز ها برای رفع محرومیت وكمك به مردم ‌مستضعف و محروم در جبهه‌های جنگ اقتصادی و فرهنگی می جنگند.
ویژه برنامه «ایجا همه عاشقند» با بخش آیتم های مستند از فعالیت های جهادگران بسیجی در حوزه های مختلف از كمك رسانی در بیمارستان در دوران كرونا تا خدمات عمرانی به گرامیداشت هفته بسیج می پردازد.
آتوسا برهانی نژاد تهیه این برنامه گفت: «اینجا همه عاشقند» به صورت مستند روایتگرعشق جهادگرانی می شود ،كه شهر و دیار و زندگی و برنامه ها ی خود را برای مدتی رها كرده و خالصانه و عاشقانه به منطقه‌ای دور و محروم با هزینه‌های شخصی می‌روند با تمام توان و بضاعت خود مشغول خدمت رسانی و عمران و آبادانی و آموزش‌های علمی،فرهنگی و مذهبی به هر شكلی كه امكان داشته باشد می‌شوند
این برنامه با پخش گفتگو های مستند از جهادگران، عشق و علاقه آنها را به تصویر می كشد، هنگامی كه از این سفر ‌جهادی برمی‌گردند و دلتنگ منطقه و مردم با صفا‌یش می شوند و گویی از زیارت آمده‌اند و حال و هوای معنوی خاصی آنها را فرا گرفته است.
وی افزود: در این برنامه در 15 دقیقه فعالیت های جهادگران در حوزه های مختلفت از پرستاری بیماران كرونایی تا فعالیت های عمرانی در مناطق جنگ زده را برای مخاطبان گزارش می كند.

«اینجا همه عاشقند» به مناسبت هفته بیسج از روز جمعه 29 آبان به مدت یك هفته هر روز ساعت 14:30 به نویسندگی نسیم صباغان و گویندگی محمدرضا قملبر راهی آنتن صبا می شود.

دسترسی سریع