نجوای "دل و دلدار " از راه دور

رادیو صبا در ویژه برنامه" دل و دلدار "به مناسبت سالروز شهادت امام رضا (ع)همراه مخاطبان با ارتباط تلفنی به زیارت امام رضا (ع) می پردازد.

1400/07/14
|
10:00

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ،" دل و دلدار "عنوان ویژه برنامه زنده عصرگاهی است كه به مناسبت ایام پایانی ماه صفر راهی آنتن صبا می شود.

این برنامه به مناسبت ایام پایانی ماه صفرو شهادت امام رضا (ع) روز پنج شنبه 15 مهر به موضوع زیارت از راه دور می پردازد.

این برنامه با بخش های متنوع «مهمان ویژه » ، « گفتگوی تلفنی » و آیتم های « قصه عشق »، « یك قطره عشق » ، « تنلنگر » و «گزارش » به بیان فضایل اخلاقی و سیره و سبك زندگی امام رضا(ع) می پردازد.


این برنامه با بخش های متنوع «مهمان ویژه » ، « گفتگوی تلفنی » و آیتم های « قصه عشق »، « یك قطره عشق » ، « تنلنگر » و «گزارش » در سالروز شهادت امام رضا (ع ) تهیه شده وتقدیم مخاطبان می شود .

این برنامه در بخش مهمان ویژه میزبان وحید چاوشی از مستند سازان خوب كشورمان می شود ،وی از 25 سال پیش در حوزه‌های مختلف تولید فیلم مستند مشغول به فعالیت بوده و تاكنون تهیه‌كنندگی و كارگردانی بیش از 40 عنوان فیلم مستند را برعهده داشته است. «چاووش» پیش از این بیشتر با ساخت مستندهای مرتبط با دفاع‌مقدس همچون «نیست اما هست» و «سقف آسمان» و كسب جوایز مختلف از جشنواره‌های سینماحقیقت، فیلم كوتاه تهران، جایزه‌ شهید آوینی و جشنواره‌ دفاع مقدس شناخته می‌شد، اما چند سالی است كه با رونق گرفتن آیین پیاده‌روی اربعین در عراق، تمام اهتمام خود را صرف ثبت این بزرگ‌ترین راهپیمایی جهان اسلام كرده و آثار قابل‌توجهی در این حوزه ساخته است. یكی‌دیگر از دغدغه‌های تولیدی او، ساخت مستندهای رضوی است كه یكی از آثار قابل تحسین او در مقام تهیه‌كنندگی، مستند «سلام بر علی پسر موسی» است.

دل و دلدار با ارتباط تلفنی و پخش گزارش های ارسالی از حرم مطهر علی ابن موسی الرضا (ع) همراه مخاطبان به زیارت امام هشتم می رود.

این برنامه با اجرای لاله جلال آبادی و تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهر هر روز ساعت 16:30 تقدیم مخاطبان می شود .

امیر اكبری به عنوان نویسنده ، عقیل عباسی گزارشگر ،مصطفی طالبیان مسئول ارتباطات و آتوسا برهانی نژاد مسئول هماهنگی با این برنامه همكاری می كنند.

دسترسی سریع