ویژه برنامه های "رادیو صبا "در ایام پایانی ماه صفر

"رادیو صبا " هم نوا با عاشقان خاندان عصمت و طهارت، ویژه برنامه های را به این مناسب تهیه و تدارك دیده است كه در روزهای پایانی ماه صفر راهی آنتن صبا می كند.

1400/07/12
|
21:10

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ، این شبكه رادیویی هم نوا با عاشقان خاندان عصمت و طهارت، ویژه برنامه های را به این مناسب تهیه و تدارك دیده است كه در روزهای پایانی ماه صفر راهی آنتن صبا می كند.

«صبح ارادت، فراتر از عشق، روشنا، فصل شیدایی، منظومه عشق، رادیو شصت، چكامه باران، بر بوی زلف یار، دل و دلدار، نواهنگ و شب آفتابی » عنوان ویژه برنامه هایی است كه در این ایام تقدیم مخاطبان می شود.
ویژه برنامه "صبح ارادت " سه شنبه از 13 مهر به مناسبت رحلت حضرت رسول (ص) و شهادت امام رضا (ع) در قالب مجله ی صبحگاهی برای ارادت دوستداران اهل بیت علیهم السلام از ساعت 7 صبح به مدت 90 دقیقه راهی آنتن صبا می شود.
این برنامه با گزارش های مردمی و ارتباط با حرم مطهر امام رضا (ع) در این روزها با مخاطبان همدل و همراه می شود .

"فراتر از عشق " روزهای پایانی صفر را از قاب سیما روایت می كند .با پخش سكانس هایی از فیلم های مناسبتی مروری بر زندگی این بزرگواران دارد.
این برنامه به تهیه كنندگی رضا عزتی هر روز ساعت 8:30 تقدیم مخاطبان می شود .

"روشنا"،این برنامه با پخش نمایش های كوتاه با موضوعات اخلاقی به همراه پخش ترانه مناسب این روزها در حال و هوای سوگ پیامبر (ص) ، امام حسن مجتبی (ع) وامام رضا (ع) با مخاطبان همراه و همدل می شود .

"روشنا" به تهیه كنندگی مجید امجدی فرد و گویندگی الهام حاجی نژاد و هنرمندی جمعی از بازیگران رادیو از ساعت 9 صبح به مدت 60 دقیقه از رادیو صبا پخش می شود

"فصل شیدایی" ویژه برنامه مناسبتی كه در این سه روزحال و هوای مردم و دلتنگی هایشان برای زیارت حرم مطهر این بزرگواران را با گزارش های مردمی روایت می كند. در این ویژه برنامه به فضیلت زیارت ائمه علیهم السلام از راه دور، زیارت نامه این بزرگواران ، خصوصیات فردی و فضائل اخلاقیشان پرداخته می شود .
این ویژه برنامه در این ایام هر روز ساعت 10 صبح به تهیه كننده انسیه شمس اللهی و اجرای محمد امرایی به سمع شنوندگان می رسد.

"منظومه عشق " با روایت داستان هایی پیرامون سیره و خصوصیات اخلاقی پیامبر اكرم(ص) و نقل اتفاقات زندگی امام حسن (ع) و امام رضا (ع) تقدیم مخاطبان می شود .
این برنامه با هدف نقل نسخ و آثار منسوب به امامان (ع) و آشنا كردن مخاطب با این متون تولید شده است. كه با بیان و لحن آرام امیرحسین مدرس ساعت 13:30 با مخاطبان همراه وهمدل می شود.
"چكامه ایران " در قالب مشاعره فرصتی برای آشنایی مخاطبان با اشعارآیینی واشعار ویژه رحلت پیامبر اكرم (ص) ،امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) است.كه ساعت 15:30 با اجرای فوژان احمدی و تهیه كنندگی زینب برومند تقدیم مخاطبان می شود.

ساعت 16 برنامه زنده "دل و دلدار " با محوریت داستان زندگی كسانی كه پیامبر اكرم (ص) ،امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) نقشی در دگرگونی زندگی آنان داشته است راهی آنتن می شود . این برنامه روایتی از عشق به اهل بیت علیهم ااسلام در دنیای امروزاست .
دل و دلدار در این ایام هر روز به تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهر و بااجرای لاله جلال آبادی ساعت 16 راهی آنتن صبا میشود.

"بر بوی زلف یار" دراین برنامه سعی شده است با خوانش داستان های كوتاه از زندگی این بزرگواران وشعرهای معاصر وپخش ترانه های متناسب با مخاطبان در سالروز رحلت پیامبر اكرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع( وشهادت امام رضا (ع) همراه باشد.
این برنامه در این روزها برنامه ساعت 17:30 با اجرای منصور ضابطیان تقدیم مخاطبان می شود .

"شب آفتابی " عنوان ویژه برنامه دیگر این شبكه دراین ایام است كه با هدف مرور ، معرفی و خوانش ادبیات عرفانی و آیینی هر شب ساعت 21 تقدیم مخاطبان رادیو صبا می شود .

این برنامه با رویكرد مرور آثار ادبی آیینی و عرفانی به معرفی كتاب های و نویسندگان حوزه عرفان و آیین می پردازد .
"شب آفتابی " با اجرای سعید یوسف نیا و تهیه كنندگی محسن حكیم معانی راهی آنتن می شود.

این شبكه در برنامه های موسیقی محور "نواهنگ " و "رادیو شصت" با پخش موسیقی های مناسب این روزها در سوگ رحلت پیامبر اكرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع( وشهادت امام رضا (ع) با مخاطبان هم دل و همراه می شود.

دسترسی سریع