زیارت از راه دور با "فصل شیدایی"

ویژه برنامه "فصل شیدایی " با محوریت زیارت اهل بیت علیهم السلام از راه دور در ایام پایانی ماه صفر همراه مخاطبان می شود.

1400/07/12
|
20:42

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ، این شبكه رادیویی در ایام پایانی ماه صفر به مناسبت رحلت جانسوز پیامبراكرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و حضرت امام رضا (ع) با ویژه برنامه "فصل شیدایی " را با محوریت زیارت نامه ائمه و معصومین علیهم السلام همراه و همدل با مخاطبان می شود .

این ویژه برنامه با پخش گزارش های مردمی درباره زیارت معصومین از حال و هوای مردم ودلتنگی های زیارت حرم این بزرگواران در روزهای كرونایی روایت می كند و با پرداختن به زیارت نامه ایشان در ایام پایانی ماه صفر با شنوندگان هم نوا می شود.

"فصل شیدایی " درسه قسمت تهیه شده است كه روز سه شنبه 13 مهر با محوریت زیارت نامه حضرت رسول اكرم (ص) و پرداختن به ویژگی های اخلاقی و سیره پیامبر راهی آنتن می شود.

روز چهارشنبه 14 مهر این برنامه با محوریت موضوعی زیارت امام حسن مجتبی (ع) و بیان فضایل اخلاقی ایشان از رادیو صبا پخش می شود .

این برنامه روز پنجشنبه 15 مهر به مناسبت شهادت امام رضا (ع) به فضیلت و ثواب زیارت از راه دور امام رضا (ع) می پردازد و از حال و هوای شنوندگان و دلتنگی هایشان گزارش می كند.

انیسه شمس اللهی تهیه كننده این برنامه در خصوص رویكرد این برنامه گفت :"فصل شیدایی" ویژه برنامه مناسبتی است كه در روزهای پایانی صفر با رویكرد پرداختن به زیارت نامه پیامبر اكرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) تقدیم مخاطبان می شود .

دراین برنامه با پرداختن به فضایل اخلاقی این برزگوارن و زیارت از راه دور ایشان، ایام حزن انگیز آخر ماه صفررا به شنوندگان تسلیت می گوید.

دسترسی سریع