ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در رادیو صبا


شبكه رادیویی صبا به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس ویژه برنامه هایی را تهیه و تدارك دیده است كه از 31 شهریور راهی آنتن صبا می شوند

1400/06/28
|
14:39


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، حمیدرضا افتخاری مدیر شبكه رادیویی صبا در گفتگو با گزارشگر این شبكه گفت: به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس رادیو صبا ویژه برنامه هایی با عناوین «ریشه در خاك، همرزم، پلان هشت» را تهیه و تدارك دیده است كه از 31 شهریور راهی آنتن صبا می شوند.

افتخاری تصریح كرد، "همرزم" ویژه برنامه ای است با محوریت گفتگو با یكی از جانبازان یا ایثارگرانی كه فرصت حضور در جبهه‌های جنگ را داشته اند، در این برنامه یكی از رزمندگان دفاع مقدس مهمان برنامه می‌شود و بایكی از دوستان "همرزم" وی ارتباط تلفنی بر قرار می‌شود یا مهمان حضوری برنامه می‌شود و آنها به خاطره گویی از دوران دفاع مقدس میپردازند.

این برنامه در هفته دفاع مقدس هر روز به تهیه كنندگی سجاد كلبادی نژاد و اجرای آرمان غفاریان ساعت 14:30راهی آنتن صبا می شود.

"ریشه در خاك" هم ویژه برنامه ی دیگری است كه به روایت زندگی نامه 7 نفر از شهدای دفاع مقدس میپردازند.
این برنامه به تهیه كنندگی نسیم صباغان و اجرای نسرین زارع و وحید كمالی زاده در هفته دفاع مقدس هر روز ساعت 19:45راهی آنتن صبا می شود.

وی افزود: برنامه "پلان هشت" مستندی است درباره كسانی كه در سینمای دفاع مقدس نقش های مهمی داشتند و از پیشكسوتان این عرصه هستند و در اولین فیلمهای دفاع مقدس ،با عنوانهای مختلف كار كردند كارگردان،جلوه های ویژه ،عكاس و... و امروز در این عرصه صاحب سبك هستند.

"پلان هشت" در طول هفته هر روز ساعت 13 به تهیه كنندگی مریم قاسمی پخش می شود.

مدیر شبكه رادیو صبا در پایان گفت:در هفته دفاع مقدس برنامه‌های روتین شبكه نیز با انتخاب موضوع و پخش موسیقی وبه بزرگداشت این هفته می پردازند، ازجمله برنامه های موسیقی محور شبكه"رادیو شصت" و" صباهنگ" است كه با پخش موسیقی و ترانه های خاطره انگیز هشت سال دفاع مقدس به گرامیداشت این هفته می پردازد.
برنامه موسیقی محور صباهنگ هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 18 از رادیو صبا پخش می شود و برنامه خاطره انگیز رادیو شصت هر روز ساعت 6 صبح و 14 بعد از ظهر راهی‌ آنتن صبا می شود.

رادیو صبا را روی موج اف ام ردیف 105,5 مگاهرتز بشنوید.

دسترسی سریع