«صباهنگ» حال مخاطب را خوب می كند

سجاد كلبادی نژاد در گفتگو با خبرگزاری موج:گوش سپردن به برنامه های موسیقی محور فكر مخاطب را آزاد می كند و او را از اتفاقات روزمره دور نگه می دارد بر این اساس این برنامه هم تلاش می كند حال مخاطب را خوب كند.

1400/06/27
|
10:49

سجاد كلبادی نژاد تهیه كننده رادیو كه یك هفته در میان برنامه «صباهنگ» را روی آنتن رادیو صبا دارد، در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری موج بیان كرد: «صباهنگ» از سال 92 كه رادیو صبا افتتاح شد، روی آنتن رفته است و من از اردیبهشت 1400 به این برنامه پیوسته ام.

وی ادامه داد: هر تیمی كه آمده، تغییراتی ایجاد كرده است و ما هم بخش های مختلفی برای این برنامه تدارك دیده ایم كه از آن جمله می توان به آیتم هماهنگ با موضوع معرفی خوانندگان و با اجرای خانم بیات، آیتم شیر گاو پلنگ با موضوع شوخی با بخشی از ترانه ها با اجرای خانم علاقه مند و آیتم رنگارنگ با موضوع پخش میكس ترانه ها كه تولیدی هستند، اشاره كرد.

تهیه كننده «صباهنگ» درباره دیگر بخش های برنامه توضیح داد: پخش ترانه های خاطره انگیز در آیتم آبرنگ، ترانه های سنتی در آیتم دولاچنگ و ترانه های محلی در آیتم فولاهنگ، ترانه های جدید و آرشیوی در نوآهنگ و ترانه های درخواستی مخاطبان در ضربآهنگ از دیگر آیتم های برنامه صباهنگ است كه هر كدام سر ساعت مشخص پخش می شوند.

كلبادی نژاد ادامه داد: همچنین در این برنامه عصرگاهی با آهنگسازان، ترانه سرایان و خوانندگان به صورت تلفنی گفتگو می كنیم كه به عنوان مثال تاكنون با شاهین فرهت، كیوان ساكت و... به گفتگو نشسته ایم.

وی تاكید كرد: انتخاب و چینش ترانه ها با خود من است همچنین بر اساس آیتم ها متن هم نوشته می شود به عنوان مثال برای آیتم آبرنگ پلاتوی قدیمی نوشته می شود كه مجری آن را اجرا می كند و بعد ترانه را می شنویم.

تهیه كننده «صباهنگ» با اشاره به اینكه این برنامه شنبه تا چهارشنبه ساعت 18:00 به مدت 90 دقیقه روی آنتن می رود، گفت: گوش سپردن به برنامه های موسیقی محور فكر مخاطب را آزاد می كند و او را از اتفاقات روزمره دور نگه می داد بر این اساس ما هم در این برنامه تلاش می كنیم حال مخاطب را خوب كنیم.

كلبادی نژاد درباره دیگر برنامه خود در رادیو صبا اظهار كرد: «القصه» با روایت بهروز رضوی برنامه جدید من در رادیو صباست كه با هدف خوانش داستان های معاصر ایرانی هر روز ساعت 12.30 از رادیو صبا پخش می شود .

این تهیه كننده رادیو افزود: رویكرد این برنامه معرفی و آشنا كردن مخاطبان با داستان های خواندنی نویسندگان معاصر دهه 40 و 50 به بعد است. همچنین در ایام مناسبتی مانند هفته دفاع مقدس داستان ها با مضمون همان هفته خوانش می شود.

سجاد كلبادی نژاد در پایان گفت: احتمالا اواسط مهر یك برنامه جدید كه ترانه محور است و من تهیه كنندگی آن را برعهده دارم، به آنتن رادیو صبا اضافه خواهد شد.

دسترسی سریع