ویژه برنامه های روز انتخابات "رادیو صبا"

رادیو صبا 28 خرداد همزمان با برگزاری سیزدهمین دورهٔ انتخابات ریاست‌جمهوری و انتخابات ششمین دورهٔ شوراهای اسلامی شهر و روستا برای برگزاری انتخاباتی پر شور با ویژه برنامه هایی همراه مخاطبان است.

1400/03/26
|
10:43

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ، این شبكه روز جمعه 28 خرداد با گزارش لحظه به لحظه حضور پرشور مردم در انتخابات سیزدهمین دورهٔ انتخابات ریاست‌جمهوری و انتخابات ششمین دورهٔ شوراهای اسلامی شهر و روستا و ویژه برنامه‌های مختلفی را تدارك دیده‌اند كه در این روز پخش می‌شوند.

صبح صبا با عنوان ویژه« صبح انتخاب» از ساعت 7 صبح به مدت 120 دقیقه همراه مخاطبان می شود . این ویژه برنامه با اجرای محمدرضا قلمبر و مهبد قناعت پیشه از اولین ساعات برگزاری انتخابات همراه مخاطبان میشود .
این ویژه برنامه با هدف ترغیب مردم برای حضور حداكثری در انتخابات ریاست جمهوری با گفتگو با گزارشگران حاضر در مراكز اخذ رای گیری در تهران و شهرستان ها حضور پرشور مردم را گزارش می كند.
«صبح انتخاب »روز جمعه 28 خرداد به تهیه كنندگی سجاد كلبادی نژاد و سردبیری نرگس فتحی راهی آنتن می شود.
برنامه «طنز و ترانه» از ساعت 9 صبح با ایجاد فضایی شاد و پرشور با پخش ترانه ها و موسیقی های ملی وحماسی از مردم برای حضوری پرشور در انتخابات دعوت می كند، این برنامه به تهیه كنندگی مجید امجدی فرد راهی آنتن صبا می شود.

«اثر انگشت » عنوان ویژه برنامه دیگر رادیو صبا كه در دوبخش همراه مخاطبان میشود.

بخش اول ساعت 10 تا 13 به تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهر و گویندگی لاله جلال آبادی و مهدی پر همراه مخاطبان میشود.
و بخش دوم از ساعت 21 تا 24 به تهیه كنندگی محمد جوادی نژاد و اجرای نگین خواجه نصیر و تیمور كوشكی همراه مخاطبان می شود .

این ویژه برنامه با بخش های مختلف گزارش مردمی ، گزارش انتخاباتی ، آیتم های طنز انتخاباتی ،رای اولی ها ، ارتباط با وزارت كشور و پخش موسیقی های حماسی و آنونس‌های مرتبط با این مناسبت از مردم برای حضوری پررنگ درانتخابات دعوت می كند.
برنامه «صبامك» با موضوع انتخابات با هدف ترغیب و تشویق مردم در پای صندوق های رأی ساعت 14 به مدت 30 دقیقه با تهیه كنندگی و اجرای محمد اوزی راهی آنتن صبا می شود .
«مثبت صبا» روز جمعه با عنوان ویژه برنامه «مثبت انتخاب» با اجرای مسعود روشن پژوه وشهرام نیكیار راهی آنتن می شود .
این برنامه به تهیه كنندگی رضا عزتی با بخش های مختلف گزارش از حضور مردم در مراكز اخذ رای، گفتگو مردمی با موضوع انتخابات وپخش ترانه ها و موسیقی های ملی وحماسی از ساعت 17 تقدیم مخاطبان می شود .

رادیو صبا در این روز از مخاطبان می خواهد با ارسال تصاویر حضور خود در انتخابات به سایت رادیو صبا radiosaba.ir و تماس با تلفن گویایی 27861055 درباره گزاره رای ما ضامن شادی خانواده ها پیام بفرستند و در پویش اثر انگشت خانواده شاد شركت كنند.

رادیو صبا روی موج اف ام دریف 105.5 پخش می شود .


دسترسی سریع