«رادیو صبا» با دستی پر به گرامیداشت دهه كرامت می پردازد .

"رادیو صبا "، به مناسبت فرا رسیدن دهه كرامت و سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و امام رضا (ع) برنامه های ویژه ای برای پخش تدارك دیده است .

1400/03/20
|
00:00

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ، به مناسبت فرا رسیدن دهه كرامت و سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و امام رضا (ع)، این شبكه رادیویی برنامه‌های متنوعی در ساختارهای گوناگون برای پخش تدارك دیده است. با این عناوین «بنام عشق» ، «الهیه »، «صبح صبا » ، «طنزوترانه» و«صباهنگ»

ویژه برنامه «الهیه » كه شب میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و امام رضا (ع)، راهی آنتن می شود با بخش های متنوع «گفتگوهای شاد باهنرمندان »، «مردم كوچه و محله »، «خوانندگان» ، ،«پخش موسیقی های شاد » ، « تبریك و شاد باش » ، « مسابقه » و « استندآپ » این اعیاد را جشن می گیرد .
این برنامه به تهیه كنندگی فاطمه بی تقصیر و اجرای الهام حاجی نژآد در شب میلاد این برزگان ساعت 21 راهی آنتن صبا می شود .
«به نام عشق » ویژه برنامه زنده عصرگاهی رادیو صبا كه با انتخاب موضوع برنامه متناسب با این روزها و پخش موسیقی و ترانه های شاد این روزها را به مخاطبان تبریك می گوید .
«به نام عشق » در این دهه هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 17به تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهراز رادیو صبا پخش خواهد شد.
«صبح صبا » برنامه زنده صبحگاهی و پرمخاطب رادیو صبا با انتخاب موضوع و ایجاد فضایی پراز شادی و نشاط این روزها را همراه مخاطبان جشن میگیرد .
این برنامه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 7 به تهیه كنندگی سجاد كلبادی نژاد و اجرای مهبد قناعت پیشه و محمدرضا قلمبر راهی آنتن می شود .
«طنز و ترانه » برنامه طنز رادیو صبا ، كه تلفیقی از نمایش های طنز و موسیقی های شاد است ، این برنامه در این دهه با ایجاد فضایی شاد با پخش ترانه و نمایش های های طنز متناسب با این ایام به برزگداشت دهه كرامت می پردازد .
این جُنگ رادیویی از شنبه تا چهارشنبه با اجرای فریبا باقری و تهیه كنندگی مجید امجدی فرد ساعت 9 صبح راهی آنتن صبا می شود .
«صباهنگ » برنامه موسیقی محور رادیو صبا است، در دهه كرامت با انتخاب اشعار متناسب این روزها و پخش موسیقی های شاد تقدیم مخاطبان میشود .
«صباهنگ » از شنبه تا چهارشنبه ساعت 18:30 به مدت 90 دقیقه با تهیه كنندگی رضا عزتی از رادیو صبا پخش می شود.

دسترسی سریع