رادیو صبا با "حال خوب " ماه مبارك رمضان را بدرقه می كند .

همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر رادیو صبا با ویژه برنامه "حال خوب " این روز فرخنده جشن می گیرد

1400/02/22
|
10:52

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ،"حال خوب " عنوان ویژه برنامه عید فطر كاری از گروه طنز و سرگرمی رایو صبا است ، كه به مدت90 دقیقه روی آنتن می‌رود.

«مهمان ویژه » ، «استند آپ» ، «نمایش طنز »، «آیتم حال خوب » «بخش های متنوع و مفرح»، «نمایش های طنز و موزیكال »و «طنزآهنگ های شاد » بخش های این برنامه هستند كه برای ایجاد فضایی شاد و حال خوب برای مخاطبان پخش می شود .

آزاده شاهرخ مهر تهیه كننده این برنامه گفت : ما در این ویژه برنامه تلاش می كینم كه مخاطبان با "حال خوب" ماه مبارك رمضان را بدرقه كنند به همین منظور بخش هی متنوعی را تدارك دیده ایم ، مثلا در بخش «مهمان ویژه » هنرمندان و بازیگرانی كه در این ماه مبارك با مردم همدلی داشته اند و حال خوبی را برای مردم به ارمغان آورده اند به صورت حضوری و تلفنی مهمان برنامه می شوند .

وی همچنین از اعلام برندگان مسابقه كتاب خوانی ویژه برنامه بهارستان خبر داد و گقت : در بخشی از این برنامه اسامی سه نفر از كسانی كه بیشترین پاسخ صحیح را برای مسابقه كتاب خوانی ویژه برنامه افطار شبكه ارسال كرده باشند اعلام می شود .

این برنامه با اجرای شاد مهبد قناعت پیشه و فریبا باقری پنجشنبه ساعت 20:30 به مدت 90 دقیقه راهی آنتن صبا میشود .

برنامه "مثبت صباهنگ" كاری از گروه مسابقات و تفریحات رادیو صبا ، با پخش ترانه هایی به مناسبت عید سعید فطر به همراه مطالب شاد و عیدانه در روزهای پنجشنبه و جمعه 23 و 24 اردیبهشت لحظه های خوشی را برای شنوندگان و همراهان رادیو صبا فراهم می كند.

این برنامه به تهیه كنندگی رضا عزتی با اجرای شاد و پرانرژی مسعود روشن پژوه و شهرام نیك یار ساعت 18 روی آنتن می رود.

دسترسی سریع