ویژه برنامه های انتخاباتی رادیو صبا

رادیو صبا از تولید طنز آهنگ تا پخش نمایش همگام با انتخابات می شود.

1400/01/21
|
08:18

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا ، این شبكه در راستای افزایش آگاهی عمومی و زمینه‌سازی مناسب برای حضور مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سال 1400 برنامه هایی را تهیه كرده است .
"مسابقه پله پله " ، "من و حشمت و انتخابات "، "انتخاب شایسته " ، "نمایشخانه نقل و نبات " و "طنزو ترانه " عناوین برنامه هایی هستند كه در شبكه رادیویی صبا به انتخابات می پردازد .

بشیر جعفری نیا مدیر گروه طنز وسرگرمی ، درباره برنامه های انتخاباتی گروه گفت: با توجه به اهمیت انتخابات این گروه در دو بخش" ویژه برنامه" و در" برنامه های روتین "شبكه به مقوله انتخابات می پردازد .
"من و حشمت و انتخابات " و "نمایشخانه نقل و نبات " عناوین برنامه هایی هستند كه به صورت ویژه به انتخابات می پردازد.
"من و حشمت و انتخابات " كه داستان رئیس و آبدارچی شیرین زبان است ، درباره اتفاقات روز جامعه و واكنش های مردم در جریان انتخابات صحبت می كند ، این برنامه به تهیه كنندگی و نویسندگی نسیم صباغان هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 12:30 پخش میشود .
برنامه "نمایشخانه نقل و نبات" با تهیه كنندگی زهرا عبدالله زاده و كارگردانی مینو جبارزاده به مسائل مختلف انتخابات در قالب نمایش می پردازد ، كه هر روز ساعت 14:30 راهی آنتن می شود
وی افزود : در برنامه های "صبح صبا" و "طنزو ترانه" به صورت ویژه به انتخابات پرداخته می شود ، در برنامه "صبح صبا "مخاطبان می توانند یك انتخاب داشته باشند در این برنامه دو مجری برنامه به عنوان نامزد انتخابات معرفی می شوند و باهم به مناظره می نشینند و هر روز در مورد ویژگی ها و برنامه های خود صحبت می كنند .
"صبح صبا "هر روز صبح ساعت 7 به مدت 90 دقیقه از شنبه تا چهارشنبه با اجرای مهبد قناعت پیشه و محمدرضا قلمبر پخش می شود .
برنامه "طنزو ترانه "با دو بخش نمایش "من و حكمت " و "دهه هشتادی ها " به انتخابات می پردازد .
نمایش" من وحكمت "به فرهنگ سازی در حوزه انتخابات اختصاص دارد و در نمایش "دهه هشتادی ها " نوجوانان رای اولی حضور دارند كه توقعاتشان را ازریس جمهور آینده با زبان طنز بیان می كنند .
این برنامه هر روز از شنبه تا چهارشنبه به تهیه كنندگی مجید امجدی فرد ساعت 9 صبح راهی آنتن می شود .
مدیر گروه طنزو سرگرمی در ادامه گفت : دریك ویژه برنامه اتخاباتی كاری از مریم خادم پور ویژگی های رئیس جمهوری از دیدگاه امام خمینی (ره ) بیان می شود .

مهدی ساعی مدیر گروه مسابقات و تفریحات رادیو صبا ، از تهیه و تنظیم طنز آهنگ های انتخاباتی برای پخش در شبكه های مختلف رادیویی خبر داد .
وی گفت:در گروه مسابقات وتفریحات ، مسابقه " پله پله " كه از 14 فرودین راهی آنتن صبا شده در چهار بخش محتوایی آگاهی ، سنجش ، انتخاب و رای به موضوع انتخابات می پردازد، این مسابقه هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 8:30 با اجرای آرمان غفاریان از رادیو صبا پخش می شود .
مدیر گروه مسابقات و تفریحات افزود ، در برنامه "عصر صبا " هم با انتخاب موضوع و درقالب آیتم های مختلف به انتخابات پرداخته میشود.

مسابقه "دو به دو" كه در ساختار نمایش طنز به بیان قوانین و مقررات انتخابات ، شیوه تبلیغات سالم در انتخابات ، رعایت اخلاق انتخاباتی و رقابت سازنده نامزدها با هدف آگاهی بخشی و تقویت مشاركت اجتماعی در انتخابات 1400پخش می شود . روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 15:30 از این شبكه پخش می شود.
میان برنامه "انتخاب شایسته " كه به تبیین سخنان رهبری و امام راحل(ره) در خصوص انتخابات می پردازد هرروز در فواصل برنامه های این شبكه پخش می شود .

دسترسی سریع