آخرین حواشی جام جهانی زیر ذره بین طنز

ویژه برنامه میریم كه داشته باشیم با نگاهی طنز به مرور حواشی بازی های جام جهانی می پردازد.

1401/08/28
|
12:44


به گزارش روابط عمومی در رادیو صبا، در روزهای بازی های جام جهانی فوتبال 2022 قطر «میرم داشته باشیم» عنوان یك ویژه برنامه ورزشی این شبكه رادیویی است، كه با نگاهی طنز به مرور اخبار و حواشی بازی های جام جهانی فوتبال می پردازد.
این برنامه روز شنبه 28 آبان با این خبرها و حواشی تقدیم شنوندگان شد
- تیم ملی آمریكا در جام جهانی هنوز كاپیتان ندارد.
- قطر تماشاگر از پاكستان وارد می كند.
-احترام متقابل رونالدو و مسی
این برنامه در بخش «منهای فوتبال» به گفتگو فوتبالی با وزرش كار دومیدانی به نام نازنین فاطمه عیدیان قهرمان دومیدانی پرداخت.
«میرم كه داشته باشیم» هر روز با گفتگو با صادق مهرانی به عنوان كارشناس و خبرنگار از آخرین فناوری های جدید در حوزه فنی و مهندسی از تاسیسات ورزشگاه تا امكانات پیشرفته ترین VIR در قطر می شنویم. مهرانی در گفتگو امروز به معرفی استادیوم 974 پرداخت.
وی درباره این استادیو گفت: استادیوم 974 (راس ابوعبود) قطر با استفاده از كانتینرهای حمل و نقل ساخته شده است، به همین خاطر 974 تعداد كانتینرهای حمل و نقل مورد استفاده در این استادیوم یكی از دلایل نامگذاری آن است.
974 همچنین كد شماره گیری بین المللی قطر است و در پشت نام ورزشگاه نیز نقش داشته است. این نام همچنین قرار است نشان دهنده موقعیت استراتژیك ورزشگاه باشد كه نزدیك به فرودگاه بین المللی حمد، فرودگاه دوحه و بندر دوحه قرار دارد.
«میریم كه داشته باشیم» از 28 آبان هر روز ساعت 11 به صورت زنده به تهیه كنندگی رضا عزتی و اجرای امیر بیشه تقدیم مخاطبان می‌شود.
در بخشی از این برنامه می شنویم..

دسترسی سریع