«ساده و صمیمی» با شهدا

ویژه برنامه ساده و صمیمی هر روز به معرفی یك شهید می پردازدویژه برنامه ساده و صمیمی هر روز به معرفی یك شهید می پردازد

1401/05/16
|
11:20


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، «ساده و صمیمی» عنوان یكی از ویژه برنامه های شبكه رادیویی صبا است كه به مناسبت ماه محرم با هدف پخش دلگویه های مردمی درباره امام حسین(ع) و واقعه كربلا از روز اول محرم همراه مخاطبان می شود.
رادیو صبا در برنامه «ساده و صمیمی» فرصتی برای مخاطبان فراهم كرده است كه در این ایام ساده و صمیمی با امام خود صحبت كنند و دلگویه ها و دلنوشته های خود را به گوش دیگر مخاطبان برسانند.

شنوندگان می توانند فایل صوتی خود را به سامانه هدهد رادیوصبا به آدرس hodhodsaba.irib.ir ارسال كنند و یا در هر زمان از شبانه روز می توانند با تلفن گویای شبكه به شماره 27861055 تماس بگیرند و به صورت ساده و صمیمی دلگویه های خود را درباره امام حسین (ع) و واقعه عاشورا برای برنامه ارسال كنند. همچنین شنوندگان در زمان پخش این برنامه می توانند با تماس با شماره 22653043 با این برنامه در تعامل باشند.
آیتم های فرهنگی-هنری، گفتگو با هنرمندان و شاعران آیینی، گزارش های مردمی و پخش آهنگ های مناسب این ایام را از دیگر بخش های این برنامه است.
« ساده و صمیمی» روز تاسوعای امام حسین علیه السلام در بخش مهمان ویژه با مژده لواسانی گفتگو می كند.
یكی از بخشهای جالب و شنیدنی خواندن وصیت نامه شهدا و گفتگو با خانواده آنها است كه در این روز وصیت نامه شهید مجید سلمانیان عنوان مدافع حرم برای مخاطبان خوانده می شود.
ویژه برنامه «ساده و صممیمی» از 8 مرداد ماه هر روز ساعت 20 به تهیه كنندگی سیامك احمدی پور و سردبیری امیر اكبری و گویندگی لاله جلال آبادی از رادیو صبا پخش می‌شود.

دسترسی سریع