برگزاری پویش ویژه دهه ولایت و امامت در رادیو صبا

رادیو صبا به مناسبت دهه ولایت و امامت پویش «ساده و صمیمی با امام خود حرف بزن» را برگزار می كند.

1401/04/11
|
12:19


به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، همزمان با نزدیكی به دهه ولایت و امامت حمید رضا افتخاری مدیر شبكه رادیویی صبا خبر از برگزاری پویش «ساده و صمیمی با امام خود حرف بزن» داد.
افتخاری عنوان كرد، با توجه به نزدیكی دهه ولایت و امامت وظیفه رسانه ملی پرداختن به اهمیت و جایگاه امامت و ولایت است، كاری كه رادیو صبا به این مناسبت انجام می دهد تهیه فضای تعاملی برای مخاطبان است، كه در آن ساده و صمیمی با امام خود حرف بزنند و دلگویه های صمیمی خود را با حضرت علی (ع) برای رادیو صبا ارسال نمایند.
مخاطبان می توانند از طریق تماس با تلفن گویا به شماره 27861055 و ارسال فایل های صوتی خود به سامانه هدهد رادیو صبا به آدرس hodhod.irib.ir ساده و صمیمی با امام خود حرف برنند.
وی افزود: فایل های ارسالی مخاطبان در فواصل پخش برنامه های رادیو صبا در دهه ولایت و امامت پخش خواهد شد.
مدیر شبكه رادیویی صبا در ادامه خبر از برگزاری جشن ویژه عید غدیر با عنوان « اینجا همه عاشقند» داد و گفت: این جشن در شب عید غدیر با حضور مخاطبان برگزار خواهد شد و قرار است در این جشن از تعدادی از آثار برگزیده ارسالی برای پویش «ساده و صمیمی با امام خود حرف بزن» تقدیر می شود.
افتخاری درباره برنامه های ویژه دهه ولایت و امامت بیان كرد، در این ایام برنامه های شبكه با تغییر و انعطاف در محتوا به گرامیداشت این دهه می پردازد.
برنامه های شبكه در این ایام با تاكید به سنت حسنه هدیه دادن به بهانه عید غدیر تقدیم مخاطبان می شود.

دسترسی سریع