همكار رادیو صبا شویممدیر شبكه رادیویی صبا با حضور در دفتر طنز حوزه هنری درباره چگونگی همكاری با رادیو صبا توضیح می دهد

1401/03/02
|
14:35به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، روز شنبه 7 خرداد برنامه «دیگر خنده» در دفتر طنز حوزه هنری با حضور حمیدرضا افتخاری مدیر شبكه رادیویی صبا و جمعی از همكاران و هنرمندان این شبكه برگزار می شود.
مهدی فرج اللهی مجری برنامه به گزارشگر رادیو صبا توضیح داد، برنامه «دیگرخند» روز شنبه 7 خرداد میزبان رادیو صبایی ها می شود.
« حمیدرضا افتخاری مدیر شبكه، مهدی ساعی مدیر گروه، مهدی استاد احمد تهیه كننده و نویسنده حوزه طنز و مهبد قناعت پیشه مجری و صداپیشه رادیویی » مهمان های ویژه این برنامه خواهند بود.
وی افزود: در این برنامه باید ها و نباید های طنز رادیویی از زبان فعالان این عرصه بیان می‌شود و نكاتی درباره تفاوت طنز مطبوعاتی، شوخ طبعی و طنز رادیویی ارائه خواهد شد.
فرج اللهی با اشاره به برگزاری تست گویندگی در این برنامه بیان كرد، علاقه‌مندان به گویندگی و اجرا رادیویی می‌توانند در حضور كارشناسان و برنامه سازان رادیو صبا مهارت خود را در این عرصه محك بزند.
مجری «دگر خند» در پایان عنوان كرد، در این برنامه مخاطبان و دوستداران حوزه طنز با نحوه همكاری با رادیو صبا به عنوان نویسنده و گوینده و چگونگی ساخت برنامه های كوتاه رادیویی مثل استندآپ، پادكست، نویسندگی حوزه طنز آشنا می شود.
دگر خند روز شنبه 7 خرداد ساعت 17 در دفتر طنز حوزه هنری واقع در خیابان سمیه، نرسیده به پل حافظ، سالن مهر برگزار می‌شود.
حضور برای عموم علاقه مندان آزاد است.

دسترسی سریع