همشهری‌آنلاین. رامبد جوان زرشك طلایی ترین های رادیو صبا را گرفت

همشهری‌آنلاین. رامبد جوان زرشك طلایی ترین های رادیو صبا را گرفت

1400/09/14
|
07:37

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، برنامه «ترین‌ها» با اجرای شاهین جمشیدی هر هفته با هدف معرفی برترین‌های ایران در حوزه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، هنری و ورزشی پخش می شود. این برنامه روز جمعه (12 آذر) با یك موضوع فرهنگی همراه مخاطبان شد و «عجیب ترین تعارف های ایرانی ها» را از نگاه مخاطبان معرفی كرد.

«زرشك زرین» با اجرای شهرو احمدوند از بخش های دیگر برنامه «ترین ها» است كه متناسب با موضوع برنامه چند ساعت قبل از برنامه یك نظرسنجی برای شنوندگان در صفحه مجاری برنامه گذاشته و در انتهای برنامه نتیجه اعلام می‌شود.

روز جمعه این بخش با موضوع صحبت های نسنجیده سلبریتی ها راهی آنتن شد و از مخاطبان پرسیده شد كه شما زرشك زرین را به كدام گزینه می دهید؟؛ مریم امیرجلالی به علت توهین به مخاطبان در فضای مجازی، نفیسه روشن به علت توهین به مخاطبان در فضای مجازی یا رامبد جوان به خاطر صحبت های نسنجیده اش در تبلیغات اخیر. طبق نظرسنجی انجام شده مخاطبان با اهدای «زرشك زرین» به رامبد جوان دلخوری خود را از رفتار و گفتار وی در تبلیغات اخیر نشان دادند. برنامه ترین ها روزهای جمعه ساعت 16 به تهیه كنندگی نازنین حاج سیف الله، اجرای شاهین جمشیدی و نویسندگی فرزانه عرفانی تبار راهی آنتن صبا می شود.

كد خبر 641034

دسترسی سریع