خبرگزاری ایسنا/شوخی با چالش‌های انتخابات/ در «غیرعلنی» همه چیز علنی است!

رادیو صبا در ویژه برنامه‌ای تحت عنوان «غیر علنی» در قالب نمایش طنز، چالش‌های انتخاباتی را مطرح می‌كند.

1402/11/11
|
10:08


كیاوش كمالی فر، نویسنده و سردبیر این برنامه در گفت‌وگویی با ایسنا در توضیح جزییات برنامه‌اش، گفت: این برنامه در قالب طنز ماجرای انتخابات را در رادیو صبا به نمایش می‌گذارد. در این نمایش قرار است یك نفر از شخصیت‌های طنز به عنوان رییس اتحادیه طنزپردازان رادیو صبا انتخاب و معرفی شود. در این برنامه شخصیت‌های شاخص طنز رادیو صبا همگی دور هم جمع شدند تا برای انتخاب شدن به عنوان رییس اتحادیه طنازان «رادیو صبا» با هم رقابت كنند كه در این فرایند با ماجراها و چالش‌های مختلفی رو به رو می شوند.
وی خاطرنشان كرد: در این برنامه تلاش كردیم به شیرینی به درگیری‌هایی كه نامزدهای انتخاباتی با آن مواجه می‌شوند اشاره كنیم و طنازانه آنها را نقد كنیم.
این برنامه‌ساز درباره نام برنامه‌اش هم گفت: از آنجا كه مهم‌ترین تصمیم‌ها در جلسه‌های «غیر علنی» گرفته می‌شود، ما نام این برنامه را غیر علنی گذاشتیم ولی باید بگویم كه ما در این برنامه هیچ چیز غیر علنی نداریم و همه چیز علنی است. «غیر علنی» دورهمی طنازترین شخصیت های رادیوست كه برای انتخابات با نهایت طنازی روی آنتن می روند.
به گزارش ایسنا، «غیر علنی» عنوان یكی از ویژه برنامه‌های انتخاباتی رادیو صباست كه در فضایی شاد و طنز به موضوع انتخابات می پردازد.
این برنامه از شنبه تا سه شنبه ساعت 18 به مدت 30 دقیقه به تهیه‌كنندگی مهدی مجنونی كسمائی، سر دبیری كیاوش كمالی فر، اجرای لاله جلال آبادی و بازیگری ارسلان جولایی، امیر قربانی، امیر بیشه، آرمان غفاریان و مریم خادم پور پخش می شود.
نویسندگی این برنامه بر عهده كیاوش كمالی فر، حمید پارسا و مصطفی كلاته است.

دسترسی سریع