هنرصدا/نگاهی طنز به قیمت گذاری كالا در «دنگ و فنگ» رادیو صبا

رادیو صبا در برنامه اقتصادی «دنگ و فنگ» با نگاهی طنز به موضوع قیمت گذاری كالا می‌پردازد.

1402/08/17
|
09:10

به گزارش هنرصدا به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، «دنگ و فنگ» عنوان یكی از برنامه‌های این شبكه است كه با شعار «الف مثل اقتصاد» در راستای پرداختن به شعار سال با نگاهی طنز به بیان مسائل و مشكلات تولید در كشور می‌پردازد.
این برنامه كه در هر قسمت در قالب نمایشی طنز به بیان مسائل و مشكلات پیش پای تولید كنندگان و صاحبان كسب و كار می‌پردازد و هر بار به سراغ یكی از این مسائل می رود، یكشنبه 14 آبان برنامه «دنگ و فنگ» به مبحث قیمت گذاری می‌پردازد و عوامل مهم وتاثیر گذار در این بخش را بیان می‌كند.
قیمت گذاری كالا و خدمات همیشه یكی از مهمترین مباحث در دنیای فروش و بازاریابی بوده و هست. نحوه قیمت گذاری محصول و خدمت، از عواملی است كه حتی می‌تواند میزان موفقیت یك كسب و كار را تحت تاثیر قرار دهد. روش های قیمت گذاری كالا در حسابداری در واقع فرآیندی است كه طی آن ارزش كالا یا خدمات به طور دستی یا اتوماتیك مشخص می‌شود. تاثیر نحوه قیمت گذاری به حدی برای یك كسب و كار اهمیت دارد كه می‌تواند میزان فروش و میزان سود یك واحد اقتصادی را كاملا دستخوش تغییر كند.
در این برنامه با نگاهی طنز به بیان دغدغه‌های تولید كنندگان و مصرف كنندگان در تعیین قیمت كالا اشاره می‌شود.
«دنگ وفنگ» یكشنبه ساعت 14:30 به تهیه كنندگی و اجرای امیراكبری و بازیگری مهبد قناعت پیشه، مریم خادم پور و نویسندگی ابوالفضل طاهری، سمیرا جعفری و عارفه فتحی تقدیم مخاطبان می‌شود.

دسترسی سریع