سینما پرس/تدارك ویژه‌ «رادیو صبا» برای جام جهانی

سینماپرس: ویژه برنامه‌های جام جهانی رادیو صبا از تولید ترانه تا گزارش زنده بازی‌های تیم ملی فوتبال اعلام شد.

1401/08/29
|
08:42

به گزارش سینماپرس، بازی‌های جام جهانی فوتبال به عنوان یك عنصر سرگرم كننده در رادیو صبا مورد توجه قرار گرفته است. بر همین اساس تولیدات رادیو صبا برای جام جهانی تولیدات ورزشی نیست، بلكه برنامه‌هایی درباره ورزش با محوریت سرگرمی و درون مایه‌ای طنز است.

از مهمترین ویژه برنامه‌های تهیه شده برای بازی‌های جام جهانی در این شبكه رادیویی می‌توان به تولید ترانه «پرچم ایران بالاست» برای جام جهانی، مسابقه طنز 22 كلمه‌ای «ده بیست و دو»، برنامه زنده «می‌ریم كه داشته باشیم»، مستند ورزشی «جهان در جام» و «جام صبایی» اشاره كرد.

پرچم ایران بالاست

ترانه «پرچم ایران بالاست» با درون مایه طنز و برگرفته شده از اتفاقات روز جامعه در حمایت از تیم ملی فوتبال به تهیه‌كنندگی ساجد قدوسیان در رادیو صبا تولید شده است كه در روزهای جام جهانی این ترانه را از شبكه‌های رادیویی و شبكه‌های سیما می‌شنویم.

ده بیست و دو

«ده بیست و دو» كه از 16 خرداد ماه 1401 پخش خود را بر امواج رادیو صبا آغاز كرده است، آزاده شاهرخ مهر تهیه‌كننده برنامه «ده بیست و دو» درباره بخش‌های مختلف این برنامه كه با حال و هوای جام جهانی فوتبال 2022 قطر از رادیو صبا عنوان كرد: موضوع اصلی برنامه «ده بیست و دو» جام جهانی فوتبال 2022 قطر است و مسابقه‌ای را در آن طراحی كردیم كه شامل بخش‌های مختلف است. در این برنامه از شنوندگان می‌خواهیم با 22 كلمه، جمله‌ای طنز با موضوع جام جهانی برایمان ارسال كنند، حتی سامانه جداگانه 300001022 را برای آنها در نظر گرفته‌شده و تاكنون جملات طنز بسیاری از مخاطبان دریافت كرده‌ایم كه قرار است در یك كتاب با نام خودشان ثبت شود.

این برنامه هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 17 راهی آنتن می‌شود.

جهان در جام

برنامه مستند «جهان در جام» از شنبه 28 آبان هر شب ساعت 22 به بررسی تاثیر فوتبال در فرهنگ، هنر، اقتصادی و فضای اجتماعی كشورهای راه یافته به جام جهانی می‌پردازد.

این برنامه با تهیه كنندگی و اجرای محسن شاهمرادی پخش می‌شود.

میریم كه داشته باشیم

از 28 آبان همزمان با شروع بازی‌های جام‌جهانی «میریم كه داشته باشیم» به صورت زنده هر روز آخرین اخبار و رویدادهای بازی‌های جام جهانی را در فضای متفاوت به اطلاع مخاطبان می‌رساند و به بررسی حواشی بازی‌های روز قبل می‌پردازد.

این برنامه با بخش‌های متنوع «منهای فوتبال»، «مدیربرنامه» و «قطر به سفر» هر روز در قالب ساعت 11 صبح و روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 10:30 به تهیه‌كنندگی رضا عزتی و اجرای امیر بیشه همراه مخاطبان می‌شود.

جام صبایی

از مهم‌ترین ویژه برنامه‌های شبكه رادیویی صبا گزارش زنده و متفاوت دیدار تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی است كه در برنامه «جام صبایی» با تحلیل و كارشناسی از شخصیت‌های طنز ورزشی روی آنتن می‌رود.

دسترسی سریع