خبرگزاری مهر/بازیگران جدید «شهر فرنگ» به‌زودی معرفی می‌شوند

بازیگران جدید «شهر فرنگ» به‌زودی معرفی می‌شوند
چالش بازیگری طنز «رادیو صبا» برای جذب بازیگر طنز در ساختمان شهدای رادیو برگزار شد.

1401/06/28
|
13:11به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، اولین چالش بازیگری طنز رادیو صبا از مجموعه چالش‌های گویندگی و اجرای این شبكه رادیویی روز سه شنبه 22 شهریور در حضور جمعی از مدیران این شبكه رادیویی و برگزیدگان در استودیو شماره 8 ساختمان شهدای صدا و سیما برگزار شد.

مهدی ساعی مدیر گروه تفریحات و مسابقات رادیو صبا، به عنوان داور این دوره به شركت كنندگان توصیه كرد تا قبل از حضور روی صحنه كاملاً نقش خود را درك كرده و موقعیت، سن شخصیت و حتی لوكیشن كه این نمایش اتفاق افتاده را به خوبی درك كرده باشند.

ساجد قدوسیان كارگردان «شهرفرنگ» به عنوان داور دیگر این چالش به برگزیدگان گفت: مخاطب رادیو بسیار باهوش و فرهیخته است در نمایش رادیویی بهتر است از لهجه یا گویش استفاده نشود، مگر اینكه كاملاً روی آن مسلط باشید نباید در اجرای یك نمایش، لهجه به صورت ناقص معرفی شود و یا به گونه‌ای باشد كه مخاطب فكر كند قصد تمسخر داریم.

داریوش بشارت و آرش راسخ بازیگرانی از جنگ «شهر فرنگ» بودند كه با بازی نقش‌های مختلف در كنار شركت كنندگان، نمایش‌هایی رادیویی را اجرا می‌كردند.

در پایان این چالش از میان برگزیدگان كسانی كه قابلیت بازیگری و طنازی لازم در اجرای رادیویی را داشته باشند انتخاب می‌شوند.

برای این علاقه‌مندان یك دوره آموزشی در نظر گرفته شده است كه بعد از گذراندن این دوره می‌توانند به عنوان كارآموز به تیم بازیگری «شهر فرنگ» اضافه شوند و با كسب تجربه در این برنامه از بازیگران طنز رادیویی خواهند شد.

نتیجه این چالش بازیگری بعد از ارزیابی داوران از طریق سایت رادیو صبا اعلام خواهد شد.

دسترسی سریع