حبرگزاری صبا/مرور خاطرات تابستان 1401 در «تابستان خنك»/ مردم خاطره می‌گویند

ویژه‌برنامه «تابستان خنك» رادیو صبا با موضوع تابستانی كه گذشت به مرور خاطرات تابستان 1401 می‌پردازد.

1401/06/28
|
13:09


به گزارش صبا به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، ویژه‌برنامه رادیویی «تابستان خنك» به تهیه‌كنندگی سجاد كلبادی‌نژاد و با اجرای مهسا ایرانیان روز پنجشنبه 17 شهریورماه 1401 از ساعت 19:45 و از رادیو صبا با مرور خاطرات تابستان 1401 پخش خواهد شد.

این برنامه با شعار «با تابستان خنك نیازی به كولر ندارید» در قالب یك مجله رادیویی شب‌های آخر هفته برای مخاطبان پخش می‌شود.

سجاد كلبادی‌نژاد تهیه كننده این برنامه توضیح داد: «تابستان خنك» برنامه‌ای است كه با حال و هوای تابستان كه با بخش‌های مختلف «پشه‌بند»، «میوه‌ها»، «گزارش مشاغل»، «ننه گرما» و «كارشناسی» در شب‌های گرم تابستان تقدیم مخاطبان می‌شود. در آیتم «پشه بند» حامد پارسا خاطرات سفرهای تابستانی با شوهر عمه‌اش را در قالب استندآپ كمدی برای مخاطبان بازگو می‌كند. همچنین حامد شاهی در آیتم «میوه ها» به شوخی و در فضایی شاد میوه‌های تابستانی را به مخاطبان معرفی می‌كند. گزارشگر این برنامه آتناسادات محمد‌پناه در گفتگویی مردمی به معرفی شغل‌های تابستانی و فصلی مانند تعمیر كولر، بستنی فروشی و… می‌پردازد.

وی افزود: در آیتم «ننه سرما» با اجرای مژگان واعظیان با شوخی به متون ادبی متناسب به موضوع این برنامه می‌پردازیم. همچنین در بخش كارشناسی شهرام شجاعی به معرفی و دستور پخت غذاهای تابستانی می‌پردازد و محمد مقنی‌باشی جاهای دیدنی ایران كه در فصل تابستان می‌توان به آنجا سفر كرد را به مخاطبان معرفی می‌كند.

تهیه كننده تابستان خنك در پایان درباره موضوعات این برنامه گفت: این برنامه با موضوعات تابستانی مثل گرمای هوا، میوه‌های تابستانی، نوشیدنی‌های خنك و… تقدیم مخاطبان شده است و با توجه به روزهای پایانی فصل تابستان پنجشنبه 17 شهریورماه 1401 این برنامه با موضوع تابستانی كه گذشت تقدیم مخاطبان می‌شود. از مخاطبان می‌خواهیم كه از خاطرات خود در تابستان 1401 برای ما بگویند.

دسترسی سریع