خبرگزاری ایسنا/جمله‌های طنز شنونده‌ها درباره‌ی جام‌جهانی كتاب می‌شود

جمله‌های طنز شنونده‌ها درباره‌ی جام‌جهانی كتاب می‌شود
تهیه‌كننده برنامه «ده بیست و دو» گفت: «قرار است بهترین جملات طنز مخاطبان با موضوع جام جهانی در یك كتاب چاپ شود.»

1401/06/17
|
10:19به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، این شبكه رادیویی به مناسبت آغاز مسابقات جام جهانی فوتبال 20٢٢ قطر ، مسابقه طنز 22 كلمه‌ای جام جهانی تحت عنوان «ده بیست و دو» را پخش می‌كند. این ویژه برنامه از 16 خردادماه راهی آنتن رادیو صبا شده است.

آزاده شاهرخ مهر، تهیه‌كننده این برنامه گفت: این برنامه با محوریت جام جهانی 2022 در قالب مسابقه طنز ورزشی به استقبال جام جهانی می‌رود.
در این برنامه از مخاطبان خواسته می‌شود در طول روز با 22 كلمه با جام جهانی شوخی كنند و یك متن طنز با موضوع جام جهانی برای سامانه پیامكی 300001022 ارسال كنند. در زمان پخش برنامه كه هر شب ساعت 20 است، این متون طنز به نام فرستنده اثر خوانده می‌شود و در پایان جام جهانی از بهترین متن‌های ارسالی تقدیر خواهد شد.
شاهرخ مهر درباره سایر بخش‌های این برنامه افزود:«مسابقه پیامكی و تلفنی، حاشیه جام جهانی و شوخی با اخبار جام جهانی» از بخش های این برنامه است.

وی درباره بخش‌های مختلف این برنامه توضیح داد: در این برنامه یك مسابقه با موضوع ورزشی داریم كه در دونیمه برگزار می‌شود. نیمه اول به صورت پیامكی است كه مخاطبان با ارسال یك جمله طنز 22 كلمه‌ای درباره جام جهانی در این بخش شركت می‌كنند. در نیمه دوم از بین كسانی كه جملات طنز را ارسال كرده‌اند، سه نفر برای شركت در مسابقه تلفنی انتخاب می‌شوند كه در این مرحله بخش‌های متنوعی مثل «گزارشگری فوتبال، حدس بزن، یك سوال و 22 جواب وسوالاتی درباره یك باشگاه ورزشی» برای شركت كنندگان طراحی شده است.
یكی از بخش‌های این مسابقه یك سوال و 22 جواب است كه شركت‌كنندگان باید به یك سوال 22 جواب بدهند، مثلا نام 22 تیم ورزشی فوتبال.
تهیه‌كننده «ده بیست و دو» در ادامه گفت: در یك بخش از این برنامه میثم كریمی با نگاهی طنز اخبار جام جهانی را به اطلاع مخاطبان می رساند و با خبرها شوخی می‌كند و در بخشی دیگر محمد رضا پشوتن به حاشیه‌های جام جهانی می‌پردازد.
وی افزود: بعد از برگزاری مسابقه در آیتم «وقت اضافه» محمدیوسف بیاتی یكی از مشكلات و معضلات فوتبال را زیر ذره بین «ده بیست ودو» می‌برد، در این بخش یك طنز تلخ را می‌شنویم.
شاهرخ مهر در پایان خبر از چاپ جملات طنز مخاطبان درقالب یك كتاب خبر داد و گفت: قرار است بعد از برگزاری جام جهانی، بهترین جملات طنز ارسالی مخاطبان با موضوع جام جهانی در قالب یك كتاب شامل 1022 جمله طنز به چاپ برسد و از ارسال كنندگان برترین جملات طنز تقدیر شود.
مسابقه «ده بیست و دو» هر شب ساعت 20 به تهیه كنندگی آزاده شاهرخ مهر و اجرای مهدی پر و حمید پارسا از رادیو صبا پخش می‌شود.

دسترسی سریع