صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

رادیو صبا به مناسبت آغاز فصل بهار و نوروز 1399 خورشیدی، با ویژه برنامه هایی شاد و مفرح با مخاطبان همراه می شوذ.

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، ویژه برنامه های «نوروز صبا» ، «عید صبا» ، «پیک شادی»، «صبامک»، «شکر پنیر»، «روز صبا نوروز صبا»، «صباهنگ»، «رادیو صفا» و «عسلخند» با هدف شادی آفرینی در سال جدید و ایام نوروز پخش می شوند.

***

«نوروز صبا» عنوان ویژه برنامه ای صبحگاهی به مناسبت نوروز و آغاز سال نو است که سعی دارد با آیتم های متنوع طنز دقایق مفرحی را برای شنوندگان فراهم آورد.
آیتم های نمایشی طنز در این برنامه با رویکرد و شعار "شوخ طبعی را از خانه شروع کنیم" به در خانه ماندن برای مقابله با کرونا ، اهمیت دادن به سلامتی و شاد بودن در کنار خانواده تاکید می کند.

ویژه برنامه "نوروز صبا" با تهیه کنندگی سجاد کلبادی نژاد و مژده آقامحمدی و با اجرای محمدرضا قلمبر و مهبد قناعت پیشه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:00 تا 12:00 به صورت زنده روی موج اف ام ردیف 105.5 مگاهرتز از رادیو صبا پخش می شود.

***

"پیک شادی" عنوان ویژه برنامه ای از رادیو صباست که در قالب کلاس درس با حضور دانش آموزانی است که هر بار ماجرایی طنزآمیز را رقم می زنند.

دانش آموزانی که برای در امان ماندن از ویروس کرونا در منزل یکی از همکلاسی های خود به همراه آقا معلمشان قرنطینه شده اند و درباره موضوعاتی همچون: دید و بازدید مجازی، سرگرمی های خانگی، عیدی گرفتن و بهره گیری از تعطیلات عید و... در قالب نمایش طنز با هم گفت و گو می کنند.

مخاطبان می توانند "پیک شادی" را در ایام نوروز با تهیه کنندگی و نویسندگی الهه بیات و بازیگری عالیه سادات جعفری و امین ضیایی از شنبه تا چهارشنبه به مدت 15 دقیقه در ساعت 20:15 از رادیو صبا بشنوند.

***

برنامه شاد "صبامک" که به صورت کاملا ویژه به اشعار ، دلنوشته ها و پیامک های ارسالی مخاطبان رادیو صبا اختصاص دارد، در ایام نوروز حال و هوای بهاری دارد.
این برنامه که اجرای آن را استاد محمد اِوَزی و شیدا زِینی بر عهده دارند، قرار است لابه لای پیامهای شنیدنی مخاطبان با لحنی طنز از نوروز و خنده، بهار زندگی، امید به زندگی، دلهای بهاری و خنده درمانی بگوید.

«صبامک» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 08:30 صبح مدت 30 دقیقه از رادیو صبا پخش می شود. استاد محمد جاوید شاعر و طنزپرداز این برنامه و استاد محمد اِوزی نیز تهیه کننده "صبامک" است.

***

«عید صبا» ویژه برنامه ای طنز است که با هدف شادی آفرینی و ایجاد فضایی مفرح در ایام نوروز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 15 تا 17 به مدت 120 دقیقه به صورت زنده روی آنتن می رود.

رویکرد این ویژه برنامه شوخی با مشاغل مختلف است، از این رو با شغل هایی مرتبط با ایام نوروز مثل فروشنده لوازم سفر، راننده اتوبوس، فیلمبردار جشن ها، ماهی فروش، میوه فروش و... شوخی می کند.

در این برنامه سجاد کلبادی نژاد تهیه کننده و امیر زنده دلان، نازنین مهیمنی و آسیه گرجی به عنوان مجری بازیگر با مخاطبان همراه هستند.

حامد کریمی، ،سوگند ایرانمنش، معصومه پاکروان و سمیه قاسمی نیز نویسندگی «عید صبا» را بر عهده دارند.

***
ویژه برنامۀ "روز صبا نوروز صبا" به مناسب آغاز سال جدید و ایام نوروز لحظه های شاد و مفرحی را برای مخاطبان فراهم می کند.

"تقویم نوروزی ، خانواده من، خبرنگار واحد اینجا، داستان های کامی و کریم و غریب" از جمله آیتم های طنز در این برنامه شاد است.

این برنامه شاد نوروزی روزهای پنجشنبه 7 و 14 فروردین ساعت 10:30 به مدت 120 دقیقه روی موج اف ام ، ردیف 105,5 مگاهرتز از رادیو صبا پخش می شود.

***

برنامه" صباهنگ" عنوان برنامه ای است که به مناسبت فرارسیدن سال نو و با هدف نشاط آفرینی با ترانه های شاد نوروزی با مخاطبان همراه می شود.

این برنامه شنبه تا پنجشنبه از ساعت 17:30 تا 19:00 به تهیه کنندگی رضا عزتی با اجرای پیمان قریب پناه و مهبد قناعت پیشه روی موج اف ام ردیف 105,5 مگاهرتز از رادیو صبا پخش می شود.

***

"رادیو صفا" یک جُنگ شاد و طنز است که با رویکرد فرهنگسازی و در فضای استودیوی رادیویی با سوژه های نوروزی مخاطبان را همراهی می کند.

مخاطبان رادیو صبا می توانند جنگ طنز "رادیو صفا" را روزهای جمعه از ساعت 09:00 تا 10:30 صبح به تهیه کنندگی نسیم السادات صباغان و نویسندگی سمیرا جعفری روی موج اف ام ردیف 105,5 مگاهرتز بشنوند.

این برنامه شاد با اجرا و نقش آفرینی داریوش بشارت، مسعود خواجه وند، آرش راسخ، آسیه گرجی، نسیم رفیعی و صاحبه عظیمی تقدیم شنوندگان می شود.

***

جُنگ شاد و یک‎ساعته "شکرپنیر" برنامه ای است که با آیتم های نمایشی طنز با موضوع "پرواز نوروزی" تقدیم مخاطبان می شود.

این جُنگ به تهیه کنندگی سیدجواد هاشمی‎نیا و کارگردانی نگین خواجه نصیر با بازی اردشیرمنظم، علیرضا تابان، آسیه گرجی، فرشاد پارسا، مهبد قناعت‎پیشه، آزاده اکبری، علی اصغر قره خانی، مهرداد علی اکبری، مونا صفی و معصومه عزیزمحمدی و با اجرای سید مهدی مفیدی راد روی آنتن می رود.

همچنین نوازندگی و آهنگسازی برنامه را مجتبی تیموری و محمد تیموری بر عهده دارند.

"شکرپنیر" در ایام نوروز پنجشنبه ها از ساعت 07:00 تا 08:00 صبح روی موج اف ام ردیف 105,5 مگاهرتز از رادیو صبا پخش می شود.

***

جُنگ طنز و شاد «عسلخند»، روزهای جمعه 8 و 15 فروردین از ساعت 10:30 به مدت 90 دقیقه مخاطبان رادیو صبا را همراهی می کند.

قطعات نمایشی و طنز ، مسابقه، طنزآهنگ، ترانه ها و موسیقی های شاد از جمله آیتم های متنوع در این برنامه هستند.

"عسلخند" به تهیه کنندگی علیرضا محمدنیا ، نویسندگی سید ابوالفضل طاهری، با اجرای مهدی مفیدی و نگین خواجه نصیر روی موج اف ام ردیف 105,5 مگاهرتز مخاطبان رادیو صبا پخش می شود.

در این برنامه علیرضا تابان، مهدی مفیدی، مهبد قناعت پیشه ، فرشاد پارسا و مونا صفی به عنوان بازیگر ایفای نقش می کنند.

مرتبط با این خبر

  • برگزاری نخستین مهرواره "نقل سپید خنده"

  • نشستی صمیمی و طنزآمیز با "علیرضا جاویدنیا"

  • قرنطینه با "صبح صبا"

  • یک سریال طنز رمضانی روی آنتن شبکه 5 سیما

  • یک سفر رادیویی شاد به خوزستان با رادیو صبا

  • مجله طنز «شکرشکن» را با موضوع "تفاهم" بشنوید

  • انتشار طنزهای اجتماعی اسماعیل سیاه

  • "دکتر" به رادیو صبا می آید

  • طنز «چه خبر» با تأثیر ارسال گل به عنوان هدیه

  • مسابقه فیلم کوتاه طنز دانشجویی «قرنطینه خانگی»