در رادیو صبا "از طنز چه خبر؟"

رادیو صبا رویدادهای طنز كشور را در بخش كوتاه خبری و اطلاع رسانی منعكس می كند.

1398/05/19
|
09:39

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، "از طنز چه خبر" عنوان بخش كوتاه خبری است كه با هدف اطلاع رسانی به تازه ترین و مهمترین رویدادهای حوزه طنز ایران می پردازد.

صابر ونكی تهیه كننده "از طنز چه خبر" گفت: بازتاب اخبار و رویدادهای حوزه طنز با توجه به رویكرد و رسالت رادیو صبا لازم به نظر می رسید به همین منظور با همراهی ، حمایت و رهنمودهای مدیر محترم شبكه بر آن شدیم تا این بخش كوتاه خبری را هر چه زودتر راه اندازی كنیم.

وی ادامه داد: ما قرار است به همه رویدادهایی كه به طنز مربوط می شود بپردازیم. در واقع نشست ها و هم اندیشی ها، اطلاعیه ها ، فراخوان ها، اخبار برنامه های طنز رادیو و تلویزیون، نشریات و كتاب ها وقایع و اخباری هستند كه در این بخش كوتاه خبری به اطلاع مخاطبان و علاقمندان خواهد رسید.

ونكی به لزوم همكاری با مجموعه های فعال در عرصه طنز و استقبال رادیو صبا از این ارتباط دو سویه اشاره كرد و افزود: برای آگاهی و اطلاع رسانی هر چه بیشتر و بهتر اخبار شنیداری، دیداری و مكتوب، از همه نهادها ، ناشران و فعالان عرصه طنز در كشور دعوت می كنیم تا مطالب ، اخبار و رویدادهای مرتبط با این حوزه را از طریق شماره تماس 22652862 به روابط عمومی شبكه ارسال و یا به سایت ( www.radiosaba.ir ) بخش "ارسال خبر به رادیو صبا" مراجعه كنند.

"از طنز چه خبر؟" روزهای یكشنبه، سه شنبه و پنجشنبه ساعت 10 صبح روی موج اف ام ردیف 105.5 مگاهرتز از رادیو صبا پخش می شود.دسترسی سریع