صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

رادیو صبا با 8 ویژه برنامه "عید صبا"، "صبانوروز"، "کارت هدیه"، "روز صبا نوروز صبا"، "صباهنگ"، "شکوفه های بهاری"، "شکرپنیر" و "پیک شادی" همراه با مخاطبان به استقبال نوروز سال 1398 خورشیدی می رود.

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، «عید صبا» ویژه برنامه ای است که با هدف شادی آفرینی و ایجاد فضایی مفرح از شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:30 به مدت 90 دقیقه روی آنتن می رود.
رویکرد این ویژه برنامه شوخی با مشاغل مختلف است از این رو با شغل هایی مرتبط با ایام نوروز مثل فروشنده لوازم سفر، راننده اتوبوس، فیلمبردار جشن ها، ماهی فروش، میوه فروش و... شوخی می کند.
عصر مهمانی، عصر عیدی، عصر سفر، عصر لبخند و... از جمله آیتم های شاد و طنز در این برنامه است.
در این برنامه سجاد کلبادی نژاد تهیه کننده و امیر زنده دلان، نازنین مهیمنی و آسیه گرجی به عنوان مجری بازیگر با مخاطبان همراه هستند. حامد کریمی، امیر زنده دلان، معصومه پاکروان و سمیه قاسمی نیز نویسندگی «عید صبا» را بر عهده دارند. امیر عضد نیز گزارش های طنز مردمی را تهیه می کند.

***

«صبا نوروز» عنوان ویژه برنامه ای صبحگاهی با رویکرد نوروز و آغاز سال نو است که سعی دارد با آیتم های طنز دقایق مفرحی را برای شنوندگان فراهم آورد. "دایی جان فندق، ماجراهای عیدی، ماجراهای پوریا و جدایی حمید از خونه تکونی" از جمله آیتم های نمایشی طنز در این برنامه است.
موضوعاتی همچون: عیدی دادن، عیدی گرفتن، پرخوری، مسافرت، استراحت، دید و بازدید و.... سوژه های «صبا نوروز» هستند. این ویژه برنامه با تهیه کنندگی رضا عزتی، نویسندگی معصومه پاکروان و با اجرای مجید عسگری و صاحبه عظیمی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:00 تا 12:00 از رادیو صبا پخش می شود.

***

«کارت هدیه» یک برنامه ای ترکیبی و شاد است که قصد دارد رشته های ورزشی مختلف را معرفی و با آن ها شوخی کند. گزارش و آیتم های نمایش طنز بخش های این برنامه را تشکیل می دهد.
این برنامه به تهیه کنندگی سجاد کلبادی نژاد، نویسندگی حمید پارسا با اجرای مهدی پر، علیرضا دیلمی و مجید عسگری تقدیم شنوندگان رادیو صبا می شود.
«کارت هدیه» روزهای پنجشنبه ساعت 17:30 به مدت 90 دقیقه با مخاطبان همراه می شود.

***

ویژه برنامۀ "روز صبا نوروز صبا" به مناسب آغاز سال جدید و ایام نوروز لحظه های شاد و مفرحی را برای مخاطبان فراهم می کند.
"تقویم نوروزی ، خانواده من، خبرنگار واحد اینجا، داستان های کامی و کریم و غریب" از جمله آیتم های طنز در این برنامه شاد است.
ویژه برنامۀ "روز صبا نوروز صبا" را دو گروه برنامه ساز تهیه و اجرا می کنند. در گروه اول: علیرضا محمدنیا تهیه کننده، نگین خواجه نصیر و علیرضا تابان گوینده، ابوالفضل طاهری نویسنده، امیر عضد گزارشگر و عرفان فغانی هماهنگی برنامه و در گروه دوم: سحر جولایی تهیه کننده، محمدرضا قلمبر و گلچهره زند گوینده، مهدی پوراسماعیلی نویسنده و سجاد کلبادی نژاد دستیار تهیه مخاطبان را همراهی می کنند.
این برنامه شاد نوروزی از یکم فروردین روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 10:30 به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ، ردیف 105.5 مگاهرتز از رادیو صبا پخش می شود.

***

برنامه" صباهنگ" عنوان برنامه ای است که به مناسبت فرارسیدن سال نو و با هدف شادی آفرینی با اشعار، مطالب و ترانه های نوروزی با مخاطبان همراه می شود.
این برنامه سعی می کند با پخش ترانه‌های برگزیده و خاطره انگیز لحظه های خوشی را برای مخاطبان فراهم آورد. برنامه "صباهنگ" شنبه تا پنجشنبه از ساعت 16:00 تا 17:30 به تهیه کنندگی رضا عزتی با اجرای پیمان قریب پناه، مهبد قناعت پیشه و علیرضا تابان روی موج اف ام ردیف 105.5 مگاهرتز از رادیو صبا پخش می شود.

***

"شکوفه های بهاری" ویژه برنامه ای ترکیبی است که شامل بخش های متنوعی همچون: نمایش طنز، حکایت، روایت داستان، شعر، ضرب المثل و... است. در این برنامه الهه بیات نویسنده و تهیه کننده و امین ضیایی گوینده_بازیگر همراه مخاطبان هستند. "شکوفه های بهاری" در ایام نوروز هر شب ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 105.5 مگاهرتز تقدیم شنوندگان رادیو صبا می شود.

***

جُنگ شاد و یک‎ساعته "شکرپنیر" برنامه ای است که در ایام نوروز هر روز با آیتم های نمایشی طنز با موضوع "پرواز نوروزی" تقدیم مخاطبان می شود.
این جُنگ به تهیه کنندگی سیدجواد هاشمی‎نیا و کارگردانی نگین خواجه نصیر به همراه اردشیرمنظم، علیرضا تابان، آسیه گرجی، فرشاد پارسا، مهبد قناعت‎پیشه، آزاده اکبری، علی اصغر قره خانی، مهرداد علی اکبری، مونا صفی و معصومه عزیزمحمدی بازیگران این برنامه و با اجرای سید مهدی مفیدی راد به روی آنتن می رود.
نویسندگان این برنامه نیز زهرا داوری کیا، مونا صفی، سید ابوالفضل طاهری و علی بنه گزی هستند و علی احمدی‎شیرین هم شاعر برنامه است.
مهدی اسماعیلی نیز به عنوان گزارشگر مخاطبان "شکرپنیر" را همراهی می کند.
همچنین نوازندگی و آهنگسازی برنامه را مجتبی تیموری و محمد تیموری بر عهده دارند. هماهنگی این گروه برنامه ساز نیز بر عهده عرفان فغانی است.
جُنگ شاد و یک‎ساعته "شکرپنیر" در ایام نوروز جمعه ها از ساعت 18:00 تا 19:00 روی موج اف ام ردیف 105.5 مگاهرتز از رادیو صبا قابل دریافت است.

***

"پیک شادی" عنوان ویژه برنامه ای است که با الهام از تکالیف و پیک‎های نوروزی که برای دانش آموزان در نظر گرفته می شود به موضوعات مختلفی از قبیل: خانه تکانی، دید و بازدید، لباس نو، عیدی گرفتن، تعطیلات عید، سفر و... می پردازد.
مخاطبان می توانند این برنامه نمایشی طنز را با تهیه کنندگی الهه بیات و با بازی عالیه سادات جعفری و محسن دین محمد هر روز ساعت 06:45 به مدت 15 دقیقه از رادیو صبا بشنوند.

مرتبط با این خبر

  • معرفی تازه‌ترین اثر اسماعیل امینی

  • مهدی استاد احمد میهمان قمپز چهل و دوم

  • نگاهی طنز به "تب و تاب مشهور شدن"

  • دوبلور پیشکسوت و باسابقه مهمان رادیو صبا

  • رادیو صبا به صرف "لازانیا"

  • مزایا و معایت "خرید اینترنتی" از زبان رادیو صبا

  • آیا از سرعت اینترنت راضی هستید؟

  • میزگردی با موضوع "سه‎شنبه‎های بدون خودرو" در رادیو صبا

  • رادیو صبا با بیان ویژگی‎های یک همسر خوب

  • محبوبیت شعر طنز سیاسی در بین مردم