صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

"رادیو صبا" به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر با ویژه برنامه های شاد و مفرحی این روز بزرگ را به همراه مخاطبان جشن می گیرد.

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، جُنگ شاد و طنز " شکر پنیر" به مناسبت عید سعید فطر روز جمعه 25 خرداد ساعت 14:00 به مدت یک ساعت با بخش های متنوع و مفرح، نمایش های طنز و موزیکال و طنزآهنگ های شاد تقدیم مخاطبان می شود.

اردشیر منظم، علیرضا تابان، مهبد قناعت پیشه ، فرشاد پارسا ، بسام قیدی، علی اصغر قره خانی، مونا صفی، آسیه گرجی، معصومه عزیزمحمدی و آزاده اکبری به عنوان بازیگران در این ویژه برنامه با کارگردانی نگین خواجه نصیر و هماهنگی عرفان فغانی مخاطبان را همراهی می کنند.

"شکر پنیر" به تهیه کنندگی محمد جواد هاشمی نیا، با اجرای مهدی مفیدی و نگین خواجه نصیر بر روی موج اف ام ردیف 105,5 مگاهرتز از رادیو صبا پخش می شود.

سید ابوالفضل طاهری, علی بنه گزی، فرشاد پارسا و مونا صفی هم نویسندگان این برنامه هستند.

نوازندگی و آهنگسازی آیتم های موزیکال برنامه نیز بر عهده رامین توتون چیان و محمدجواد عطاری است.

«صبح صبا» عنوان برنامه زنده صبحگاهی رادیو صباست که شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 10 صبح با هدف شادی آفرینی و نشاط بخشی با مخاطبان همراه می شود.

این برنامه به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر با آیتم های نمایشی شاد و طنز به موضوع " راههای خوشحال کردن دیگران و هنر شادزیستن" می پردازد.

"صبح صبا" به تهیه کنندگی ملیحه مرادی جعفری، نویسندگی زهرا یساقی و با اجرای امیر زنده دلان و نگین خواجه نصیر روی آنتن می رود.

گزارشگری برنامه نیز بر عهده مهدی حبیبی است.

«عصرصبا» برنامه شاد عصرگاهی رادیو صبا نیز همزمان با حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر با آیتم ها و بخش های شاد و متنوع به صورت زنده با مخاطبان همراه می شود.
این برنامه که با رویکرد طنز به معرفی مشاغل اختصاص دارد، در این روز به شغل "آشپز مراسم و جشن ها" می پردازد.

برنامه عصرصبا به همت گروه طنز و سرگرمی و با تهیه کنندگی سجاد کلبادی نژاد، با اجرای امیرزنده دلان و آسیه گرجی از ساعت 18 تا 19:30 از رادیو صبا پخش می شود.

فرناز بیات، فرشته علی پور و حسن کریمی آیتم سازان این برنامه هستند.


"همپای صبا" مسابقه پیامکی شاد و مهیج رادیو صباست که از شنبه تا چهارشنبه به صورت زنده مخاطبان را همراهی می کند.

این برنامه در روز عید سعید فطر با محوریت طنز و سرگرمی سوألاتی را مطرح می کند و مخاطبان می بایست با دقت و سرعت به آن پاسخ دهند.

برنامه "همپای صبا" به همت پخش و نظارت رادیو صبا با تهیه کنندگی و نویسندگی محسن جواهری و اجرای مهدی پر روز شنبه 26 خرداد ساعت 16:00 تا 16:30 روی موج اف ام ردیف 105,5 از رادیوصبا پخش می شود.


برنامه "صباهنگ" با پخش ترانه هایی به مناسبت عید سعید فطر به همراه مطالب شاد و عیدانه در روز شنبه 26 خرداد لحظه های خوشی را برای شنوندگان و همراهان رادیو صبا فراهم می کند.

این برنامه به تهیه کنندگی و نویسندگی رضا عزتی با اجرای احسان همتی ساعت 17:00 به مدت 60 دقیقه روی آنتن می رود.

"صبامک" برنامه ای از گروه مسابقات و تفریحات رادیوصباست که با تهیه کنندگی، نویسندگی و اجرای محمد اوزی (عموصبامکی) روز شنبه 26 خرداد همزمان با فرارسیدن عید فطر ساعت 10:30 به مدت 30 دقیقه به صورت ویژه با شنوندگان همراه خواهد بود.

در این برنامه اشعار ، دلنوشته ها و پیامک های ارسالی مخاطبان و آیتم های نمایشی شاد و طنز پخش می شود.

محمد جاوید سرودن اشعار و شیدا زینی، روح الله طالبی و مهدی بهنام نیز گویندگی "صبامک" را بر عهده دارند.

مرتبط با این خبر

  • خاطرات پاییزی مخاطبان در «صبح صبا»

  • «نقل نقلستان» با اشعار طنز "فرهاد موحدی"

  • معرفی کتاب طنز «دفتر خاطرات حیوانات»

  • یکی از رهبران سیاسی هند «روی خط» رادیو صبا

  • صبح و عصر «در هم و برهم» در رادیو صبا

  • گفت وگوی رادیو صبا با "شهراد بانکی"

  • "خنده‎های فالش" به چاپ دوم رسید

  • انشاءهایی طنز با موضوع "سرگرمی"

  • «عصرصبا» به آزمایشگاه می‎رود

  • آثار دست و دلبازی در «بومرنگ»