صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

"شبکه رادیویی صبا" در ایام نوروز 1397 برنامه‎های متنوع و مفرحی را با هدف شادی آفرینی به مخاطبان تقدیم می کند.

به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، "شبکه رادیویی صبا" در ایام نوروز 1397 با این ویژه برنامه ها مخاطبان را همراهی می کند:

روز صبا نوروز صبا:

ویژه برنامۀ " روز صبا نوروز صبا" به مناسب آغاز سال جدید و ایام نوروز لحظه های شاد و مفرحی را برای مخاطبان فراهم می کند.
"تقویم نوروزی ، خانواده من، خبرنگار واحد اینجا، داستان های کامی و کریم و غریب" از جمله آیتم های طنز در این برنامه صبحگاهی و شاد است.

ویژه برنامۀ " روز صبا نوروز صبا" را دو گروه برنامه ساز تهیه و اجرا می کنند. در گروه اول: علیرضا محمدنیا تهیه کننده، نگین خواجه نصیر و علیرضا تابان گوینده، ابوالفضل طاهری نویسنده، امیر عضد گزارشگر و عرفان فغانی هماهنگی برنامه و در گروه دوم: سحر جولایی تهیه کننده، محمدرضا قلمبر و گلچهره زند گوینده، مهدی پوراسماعیلی نویسنده و سجاد کلبادی نژاد دستیار تهیه مخاطبان را همراهی می کنند.

این برنامه شاد نوروزی از روز پنجشنبه دوم فروردین هر روز ساعت 08:30 به مدت 90 دقیقه روی موج اف ام ، ردیف 105.5 مگاهرتز از رادیو صبا پخش می شود.

چهل تیکه:

"چهل تیکه" برنامه صبحگاهی ترکیبی – نمایشی است که با هدف ایجاد شادی و نشاط برای مخاطبان به مدت یک ساعت با آیتم های گوناگون طنزدر ایام نوروز تقدیم مخاطبان رادیو صبا می شود.

این برنامه با آیتم های چل گشت ( سفرنامه و معرفی نقاط دیدنی)، چلوارنامه (خانه تکانی، پذیرایی نوروزی و...)، چل خوراک (دستور پخت شیرینی های عید)، چل برگ (خواص گیاهان دارویی)، چلمن (آداب مهمانی رفتن) و چل چله (خاطرات عروسی رفتن دو دوست) روی آنتن می رود.
برنامه "چهل تیکه" با تهیه کنندگی سحر جولایی و نویسندگی نوید عظیمی و با اجرای فریدون محرابی و بهنام قربانی روی موج اف ام ردیف 5/105 مگاهرتز در ایام نوروز از ساعت 7 تا 8 صبح اوقات خوشی را برای شنوندگان رادیو صبا فراهم می سازد.
در این برنامه مهران میرحسینی به عنوان گزارشگر مخاطبان را همراهی می کند.

عصرصبا:

جُنگ شاد "عصر صبا " در ایام نوروز قصد دارد با پرداختن به "مشاغل مختلف در جامعه" لحظه های خوشی را برای مخاطبان فراهم کند.
این برنامه به تهیه کنندگی عباس پیری، نویسندگی و گزارشگری نیما نعمتی‎زاده ، با اجرای نازنین مهیمنی و امیر زنده دلان به صورت زنده و مستقیم روی موج اف ام ردیف 105.5 مگاهرتز از رادیو صبا پخش می شود.
"عصر صبا" برنامه ای از گروه طنز و سرگرمی رادیو صباست که از شنبه تا چهارشنبه ساعت 18:00 به مدت 60دقیقه با هدف شادی آفرینی به معرفی مشاغل مختلف در قالب بخش هایی شاد و طنز می پردازد.

سجاد کلبادی نژاد ، ملیکا طاهری، نیما نعمتی زاده و حسین قدیمی آیتم سازان "عصرصبا" هستند.

شکرپنیر:

جُنگ شاد و یک‎ساعته "شکرپنیر" برنامه ای از گروه مسابقات و تفریحات رادیو صباست که در ایام نوروز هر روز با آیتم های نمایشی طنز با موضوع "پرواز نوروزی" تقدیم مخاطبان می شود.
این جُنگ به تهیه کنندگی سیدجواد هاشمی‎نیا و کارگردانی نگین خواجه نصیر به همراه اردشیرمنظم، علیرضا تابان، آسیه گرجی، فرشاد پارسا، مهبد قناعت‎پیشه، آزاده اکبری، علی اصغر قره خانی، مهرداد علی اکبری، مونا صفی و معصومه عزیزمحمدی بازیگران این برنامه و با اجرای سید مهدی مفیدی راد به روی آنتن می رود.
نویسندگان این برنامه نیز زهرا داوری کیا، مونا صفی، سید ابوالفضل طاهری و علی بنه گزی هستند و علی احمدی‎شیرین هم شاعر برنامه است.
مهدی اسماعیلی نیز به عنوان گزارشگر مخاطبان "شکرپنیر" را همراهی می کند.
همچنین نوازندگی و آهنگسازی برنامه را مجتبی تیموری و محمد تیموری بر عهده دارند. هماهنگی این گروه برنامه ساز نیز بر عهده عرفان فغانی است.
جُنگ شاد و یک‎ساعته "شکرپنیر" در ایام نوروز از ساعت 17:00 تا 18:00 روی موج اف ام ردیف 105.5 مگاهرتز از رادیو صبا قابل دریافت است.

شکوفه های بهاری:

"شکوفه های بهاری" ویژه برنامه ای ترکیبی کاری از گروه طنز و سرگرمی رادیو صباست که شامل بخش های متنوعی همچون: نمایش طنز، حکایت، روایت داستان، شعر، ضرب المثل و... است. در این برنامه الهه بیات نویسنده و تهیه کننده و امین ضیایی گوینده_بازیگر همراه مخاطبان هستند. "شکوفه های بهاری" در ایام نوروز به مدت 60 دقیقه ساعت 16:00 روی موج اف ام ردیف 105.5 مگاهرتز تقدیم شنوندگان رادیو صبا می شود.

پیک شادی:

"پیک شادی" عنوان ویژه برنامه ای از گروه طنز و سرگرمی رادیو صباست که در آن انشاءهایی با موضوعات اجتماعی_خانوادگی از قبیل: دید و بازدید، عیدی گرفتن، تعطیلات عید و... در قالب نمایش طنز خوانده می شود. مخاطبان می توانند "پیک شادی" را در ایام نوروز با تهیه کنندگی و نویسندگی الهه بیات و بازیگری عالیه سادات جعفری و محسن دین محمد هر روز به مدت 15 دقیقه در ساعت 20:15 از رادیو صبا دنبال کنند.

دوردنیا در 15دقیقه:

"دور دنیا در 15 دقیقه" برنامه ای از گروه مسابقات و تفریحات رادیو صباست که در ایام نوروز هر روز مخاطبان را با اماکن دیدنی و جاذبه های گردشگری ایران بیشتر آشنا می کند. در این برنامه سعی شده به جاذبه ها و آداب و رسوم شهرها و استانهایی همچون: تهران، شیراز، اصفهان، مشهد، گیلان، کرمانشاه و... پرداخته شود.
در برنامه "دور دنیا در 15 دقیقه" الهه بیات نویسنده و تهیه کننده و عالیه سادات جعفری و محسن دین محمد هر شب ساعت 20:45 دقیقه روی موج اف ام ردیف 105.5 مگاهرتز از رادیوصبا مخاطبان را همراهی می کنند.

جدی نگیرید جدی بگیرید:

برنامه "جدی نگیرید جدی بگیرید" برنامه ای از گروه طنز و سرگرمی رادیو صبا در ایام نوروز با نگاهی منتقدانه و طنزآمیز با موضوعاتی از قبیل: مراسم های امروزی نوروز، راهکارهایی برای رانندگی، تفسیر اشعار بهاری و... سعی دارد لحظه های شاد و مفیدی را برای مخاطبان فراهم آورد.

شنوندگان می توانند این برنامه را با اجرای امیرحسین مدرس به تهیه کنندگی امیرعباس اشرف و نویسندگی علی زراندوز روزهای یکشنبه و سه شنبه در ساعت 12:00 به مدت 10 دقیقه روی موج اف ام ردیف 105.5 از رادیو صبا دنبال کنند.

مرتبط با این خبر

  • «عصر تابستان» با کارمند موزه

  • یک عصرانه هنری در پل طبیعت

  • رادیو صبا میزبان طنزپرداز شیرازی

  • «لک لک ها» در رادیو صبا

  • علیرضا شهاب به "شب نشینی با صبا" می‎آید

  • معرفی کتاب «کالبدشناسی طنز در شعر متعهد انقلاب اسلامی»

  • فرکانس رادیو صبا در شهرهای ایران

  • تلفن همراه شما ، رادیوی شماست

  • خاطرات طنز "دقیقه نودی‎ها" در رادیو صبا

  • «داستان طنز جدید در ایران» به قلم محمدعلی علومی